O nás

Walty Gym je moderné pohybové štúdio, ktoré sa nachádza v Rači na Plickovej ulici. Špecializujeme sa na skupinové a individuálne cvičenia pod vedením skúsených športových odborníkov. Našim cieľom je pomôcť  klientom dosiahnuť  ich želanú fyzickú kondíciu a zdravie. V štúdiu ponúkame rôznorodé tréningové programy pre všetky vekové kategórie a úrovne kondície. Môžete si vybrať medzi tradičnými cvičeniami, ako je Tabata/HIIT, Kruhový tréning či Zdravý chrbát, ale aj modernými formami pohybu, ako sú Kondičný box, 3D PUMP alebo Jumping®.

Vedenie pohybového štúdia tvorí manželský pár športu oddanej trénerky a trénera z Fakulty telesnej výchovy a športu v Bratislave, ktorí sa na vysokej škole zoznámili. Veríme preto, že Walty Gym Vás zaujme nielen priateľskou, pozitívnou atmosférou, ale tiež odbornými trénerskými skúsenosťami, vyplývajúcimi z dlhodobej športovej praxe a športového prostredia ako výkonnostného, tak aj rekreačného športu.

Do tímu sme starostlivo vybrali ďalších vyškolených trénerov a lektorov, o ktorých si môžete prečítať viac v sekcii Tréneri.

Tešíme sa na Vás!

Právne dokumenty: